Mapa strony

Tutaj znajdziesz spis wszystkich artykułów, wzorów dokumentów i aktów prawnych dostępnych na Autoprawo.pl. Wiedza prawnicza oraz zdobyte doświadczenie w wąskiej, specjalistycznej dziedzinie, pozwoliło nam na stworzenie unikalnego zbioru informacji, obejmującego wszelkie możliwe środki prawne, pozwalające na realizację Twoich praw. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zdobytej wiedzy.

Informacje podstawowe

Wpisy na blogu

Opisy konkretnych spraw

Akty prawne*

* przy korzystaniu z aktów prawnych należy korzystać z tekstu ujednoliconego, ponieważ obejmuje on nowelizacje aktu. Po wejściu w jeden z ww. wyników wyszukaj ostatnie obwieszczenie o ogłoszeniu tekstu jednolitego. Kancelaria Sejmu prowadząca ISAP, ani też żaden podmiot trzeci w tym Firma Prawnicza „Masz Prawo” nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podjętych w oparciu o informacje publikowane w ISAP, ponieważ nie jest on źródłem prawa, a elektroniczna wersja tekstów ujednoliconych aktów prawnych może być jedynie materiałem informacyjnym i pomocniczym.

Pomoc prawna

Jeśli jesteś zainteresowany naszą pomocą lub bezpłatną poradą opisz Twoją sprawę korzystając z tego formularza. W odpowiedzi otrzymasz bezpłatną analizę sprawy oraz propozycję pomocy z naszej strony wraz z wyceną.

Jesteś sprzedawcą? Masz prawa, podobnie jak kupujący

Każdy kupujący prędzej, czy później będzie również sprzedawcą samochodu. Jeśli sprzedałeś samochód, również możesz skorzystać z naszej pomocy, ponieważ niejednokrotnie roszczenia kupujących okazują się niezasadne. Jest tak np. wtedy, gdy sprzedawca nie składał żadnych zapewnień o stanie pojazdu, a samochód ma typowo eksploatacyjne wady (np. zużyte sprzęgło). Jeśli sprzedałeś samochód i chcesz ustalić, czy istnieją podstawy Twojej odpowiedzialności, skontaktuj się z nami.