Nasze usługi

Naszym celem jest udzielanie specjalistycznej pomocy prawnej przy wykorzystaniu najnowszych technologii i zapewnieniu pomocy każdemu klientowi, niezależnie od wartości pojazdu.

Postępowanie przedsądowe

Negocjujemy z drugą stroną i naciskamy na nią w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. Gwarantujemy nielimitowaną liczbę pism i kontaktów telefonicznych z drugą stroną sporu, panel klienta online, pomagamy w kontaktach z rzeczoznawcami, mechanikami, urzędami. O szczegółach postępowania przedsądowego możesz przeczytać tutaj.

Postępowanie sądowe

Prowadzimy postępowania cywilne i karne dla obydwu stron sporu. Zapewniamy reprezentację na terenie całego kraju. Posiadamy obszerną bazę orzecznictwa dotyczącą prawa motoryzacyjnego, dzięki czemu osiągamy 95 % skuteczność (ugody lub wygrane wg statystyk na I kwartał 2020 r.). O szczegółach postępowania sądowego możesz przeczytać tutaj.

Wzory pism

Gotowe wzory pism ze szczegółowymi instrukcjami ich wypełniania oferujemy kupującym, którzy chcą samodzielnie dochodzić roszczeń od sprzedawców. Wzory można kupić tutaj. Jeśli potrzebujesz wzorów pism w innego typu sprawie, skontaktuj się z nami.

Konsultacje telefoniczne

Nie każdy potrzebuje kompleksowej pomocy w formie prowadzenia przez nas postępowania przedsądowego lub sądowego. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z konsultacji telefonicznej. Bez konieczności umawiania się do kancelarii, bez zbędnego tracenia czasu. Konsultację telefoniczną można kupić tutaj.

Analiza dokumentacji

Jeśli chcesz ocenić swoje szanse przed wytoczeniem sporu sądowego, szanse już toczącej się sprawy, szanse apelacji itp. możesz przesłać nam dokumentację. Przygotujemy jej analizę w formie szczegółowej tabeli, w której opiszemy konieczne do wykazania przesłanki, potencjalne ryzyka sprawy i sposoby ich wyeliminowania. Jeśli chcesz zlecić analizę dokumentacji, skontaktuj się z nami.

Dla klientów, którzy prowadzili u nas postępowanie przedsądowe, analiza dokumentacji na potrzeby sporu sądowego, jest w cenie postępowania przedsądowego.

Inne usługi

Jeśli chcesz ustalić, czy możemy pomóc w Twojej sprawie, napisz do nas. Inne przykładowe usługi to: spotkanie w siedzibie biura, przygotowanie apelacji, poprowadzenie postępowania administracyjnego, przygotowanie wzorów dokumentów, zaopiniowanie treści ugody, audyt procedur prawnych w firmie, przygotowanie artykułu na temat Twojej sprawy, napisanie skargi do organu administracji, przygotowanie opinii prawnej.