Formularz dla sprzedawcy pojazdu

Bezpłatna analiza sprawy

 • Jesteś zainteresowany pomocą prawną lub bezpłatną poradą naszych prawników?
 • Opisz sprawę korzystając z poniższego formularza. W odpowiedzi otrzymasz bezpłatną analizę sprawy oraz propozycję pomocy z naszej strony wraz z wyceną. Uwaga! Poniższy formularz wypełnia osoba, która sprzedała pojazd. Jeśli jesteś kupującym wypełnij ten formularz.
 • Wolisz zadzwonić lub umówić się na osobiste spotkanie? Opisz swoją sprawę korzystając z poniższego formularza, a w odpowiedzi otrzymasz również numer telefonu umożliwiający bezpośredni kontakt z prawnikiem.

  Imię i nazwisko (dobrowolne)

  Twój adres e-mail (wymagane)

  Opisz czego dotyczy sprawa (np. otrzymałeś(-aś) wezwanie do zapłaty, pismo z sądu itp.). O jakich wadach poinformował Cię kupujący?

  Czy otrzymałeś od pismo od kupującego? Jeśli tak, czy załączył do niego jakieś dokumenty (np. zdjęcia wad)?

  Czy jesteś przedsiębiorcą? Jeśli tak, to czy pojazdbył sprzedany na fakturę?

  Za jaką cenę sprzedano pojazd? Czy płatność miała miejsce gotówką, czy przelewem?

  Czy kupujący był informowany o jakichś wadach?

  Twój numer telefonu (dobrowolne)

  Poniżej możesz załączyć pliki istotne dla sprawy np. umowę, fakturę, otrzymane pismo. Limit wielkości pierwszego załącznika to 5 mb. Limit wielkości pozostałych trzech załączników to 1 mb dla każdego z nich. W przypadku większej ilości plików lub rozszerzeń rar i zip możesz udostępnić je np. poprzez Google Drive.
  Przepisy wymagają zaznaczenia poniższej zgody. Przesłane dane i informacje będą udostępnione tylko prawnikowi analizującemu sprawę. Tutaj możesz zapoznać się z informacjami wymaganymi przez art. 13 RODO.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę na potrzeby sporządzenia bezpłatnej analizy sprawy. Podane przeze mnie dane mają charakter poufny i mogą zostać wykorzystane jedynie w wyżej wymienionych celach. W każdej chwili mam prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnej formie.