Formularz

W celu wypełnienia formularza kliknij na puste pole i wprowadź niezbędne informacje. Jeśli uważasz, że dla sprawy istotne są również inne kwestie, niestanowiące pytań w niniejszym formularzu, wprowadź je w uwagach w punkcie 15. Teksty z podpowiedziami widoczne w polach nr 9 - 15 znikną po kliknięciu w pole i rozpoczęciu pisania.

Imię i nazwisko (dobrowolne)

Adres e-mail (wymagane)

1. Marka, model i rok produkcji pojazdu.

2. Kiedy pojazd został zakupiony? (data zawarcia umowy lub wystawienia faktury)

3. Skąd dowiedziałeś (dowiedziałaś) się o ofercie sprzedaży pojazdu? Jakie były okoliczności kupna pojazdu (gdzie miały miejsce oględziny, kto był przy nich obecny, jaka była treść zapewnień sprzedawcy itp.)?

4. Czy dysponujesz ogłoszeniem o sprzedaży pojazdu (linkiem, printscreenem)?

5. Czy pojazd był kupiony od przedsiębiorcy (np. komisu), czy od osoby fizycznej?

6. Czy prowadzisz działalność gospodarczą? Jeśli tak, to czy pojazd został kupiony na potrzeby prowadzonej przez Ciebie firmy?

7. Jaką cenę zapłaciłeś (zapłaciłaś) za pojazd?

8. Czy cena wpisana w umowie różniła się od tej realnie zapłaconej (tj. czy była zaniżona)? Jeśli tak to o jaką kwotę?

9. Kiedy wada została wykryta?

10. Czy i w jakiej formie kontaktowałeś (kontaktowałaś) się już ze sprzedawcą?

11. Czy chcesz odstąpić od umowy, czy odzyskać pieniądze na naprawę pojazdu?

12. Jakie są wady pojazdu, o których sprzedawca nie informował oraz jaki jest przewidywany koszt naprawy?

13. Jakie są dotychczas poniesione przez Ciebie koszty związane ze stwierdzonymi wadami (koszt rejestracji, koszt ubezpieczenia OC, naprawy, diagnoza, laweta, opinia rzeczoznawcy itp.)?

14. Pod jakim numerem telefonu możemy się z Tobą skontaktować?

15. Uwagi.

Poniżej możesz załączyć pliki istotne dla sprawy np. umowę, fakturę, ogłoszenie o sprzedaży, pisma wysłane do sprzedawcy. Limit wielkości pierwszego załącznika to 5 mb. Limit wielkości pozostałych trzech załączników to 1 mb dla każdego z nich. W przypadku większej ilości plików lub rozszerzeń rar i zip możesz udostępnić je np. poprzez Google Drive.
Dziękujemy za wypełnienie formularza! Do 3 dni roboczych otrzymasz od nas analizę sprawy.

Przepisy wymagają również zaznaczenia poniższej zgody. Oczywiście nie będziesz otrzymywał od nas żadnych natrętnych reklam od podmiotów trzecich. Jeśli nie będziesz zainteresowany informacjami z naszej strony, w każdym momencie możesz cofnąć poniższą zgodę. Tutaj możesz zapoznać się z informacjami wymaganymi przez art. 13 RODO.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę na potrzeby sporządzenia bezpłatnej analizy sprawy i przesyłania mi ofert pomocy prawnej, a także informacji o nowych wpisach na stronie. Podane przeze mnie dane mają charakter poufny i mogą zostać wykorzystane jedynie w wyżej wymienionych celach. W każdej chwili mam prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnej formie.

6 KOMENTARZE

  1. Telefonicznie jak najbardziej pozytywnie. To dopiero początek. Zobaczymy jak się sprawa potoczy. Narazie myślę że będzie ok. Później opiszę jak się zakończyła sprawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here