Kim jesteśmy

 

Oskar Możdżyń. Założyciel strony www.autoprawo.pl.

Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Przedsiębiorca specjalizujący się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie prawa administracyjnego i prawa cywilnego. Autor na stronie www.biznesprawo.com. Założyciel strony www.maszprawo.org.pl.

Prawnik Fundacji Autotesto udzielającej porad prawnych osobom oszukanym przy kupnie pojazdu.

 

 

W toku prowadzonych spraw współpracujemy z kancelariami prawnymi i rzeczoznawcami na terenie całej Polski. Kluczowa z punktu widzenia wysokiej jakości naszych usług jest współpraca z następującymi podmiotami.

 

AUTOTESTO OGÓLNOPOLSKA SIEĆ EKSPERTÓW SAMOCHODOWYCH

Autotesto to pierwsza w Polsce sieć niezależnych ekspertów samochodowych. Firma Autotesto świadczy usługi dla osób, którym zależy na skutecznej diagnostyce samochodu przed zakupem i nabycie sprawnego, używanego auta.

at

 

MH LEGAL

Kancelaria MH LEGAL założona przez radcę prawnego Mateusza Hańderka współpracuje z Autoprawo.pl w zakresie świadczenia usług prawnych dla osób poszkodowanych przy kupnie pojazdów. Wraz z Kancelarią Radcy Prawnego Artura Walkowicza koordynuje współpracę z radcami prawnymi i adwokatami na terenie całej Polski.

mh

 

POLSKIE AUTO CENTRUM ZYCH I WSPÓLNICY SP. J.

Istniejący od 1981 r. sklep i serwis samochodowy. Zapewnia nam pomoc merytoryczną przy ocenie wad pojazdów, a także wsparcie dla współpracujących z nami rzeczoznawców motoryzacyjnych.

pac logo

 

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ARTUR WALKOWICZ

Kancelaria współpracuje z Autoprawo.pl w zakresie świadczenia usług prawnych dla osób poszkodowanych przy kupnie pojazdów. Wraz z Kancelarią MH LEGAL koordynuje współpracę z radcami prawnymi i adwokatami na terenie całej Polski.

aw